Co je CDS ?

CDS je inovace MMS, kdy je v pitné vodě zachycena pouze účinná složka – aktivní plyn oxid chloričitý (CLO2), který se při užívání MMS tvoří až v těle pacienta. Při užívání CDS však nemusíme polykat ani Kyselinu citronovou ani Chloritan sodný. Pije se zde pouze zředěný roztok – tedy voda nasycená oxidem chloričitým, jehož přirozené skupenství je plynné. Užívání je při dodržení „Zásad užívání CDS“ bezpečné a to i pro malé děti.

Reakcí chloritanu sodného s kyselinou citronovou vzniká plyn oxid chloričitý (ClO2). Tento plyn volně uniká z roztoku do vzduchu. Tento plyn je oním MMS (Master Mineral Souliton). Je-li v uzavřeném prostoru přítomna voda, plyn se v ní rozpouští (H2O přijme ClO2) a vzniká CDS (Chlor Dioxid Solution).

CDS se většinou děla z MMS. To znamená, že si aktivujete kapky MMS v jedné lahvi a dáte tam silikonovou trubičku,která vede do láhve ze studenou vodou. Voda nemusí být studená, ale když je to pod 11°C, tak je to víc efektivní. Protože kysličník chloričitý se rozpouští ve vodě a když se to rozpustí ve vodě , která má méně než 11°C, tak to vše zachytí. Naopak když je voda teplejší než těch 11°C , tak některý plyn uniká. Takže výsledný roztok pak není tak silný. Ale taky to funguje.

CDS je vlastně jenom plyn z MMS.

Pokud to dáte do fyziologického roztoku a ne do vody, tak tomu se pak říká CDI. CDI se používá do injekcí pro krávy. Vzniklo to z toho, že krávy mají 4 žaludky a nemohou to pít, protože by to zastavilo fermentační proces v jejich žaludku. Krávy právě tu fermentaci potřebují. Takže to CDI se používá pouze do injekcí , ale je to opravdu jen pro profesionály. Vlastně jde o to , kolik toho plynu dostanete do těla. Takže je jedno jestli to pijete a nebo se vám to dostane přímo do žíly.